Vendolí 4:0 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečko Trnávka prohráli třetí zápas v řadě, když tentokrát podlehli v hodně oslabené sestavě 4:0 Vendolí.

Trnávka odjela do Vendolí pouze v jedenácti, přesto průběh první půle zprvu nenasvědčoval takovému debaklu. Sokol totiž většinu času držel míč na půli soupeře, chyběla však přesnější muška při zakončování. Janík, Kolínský i E. Konečný nevměstnali míč mezi tři tyče, a tak z ojedinělé šance kontrovali pár minut před poločasem na druhé straně po přímém kopu domácí. Než se Trnávka stačila vzpamatovat z nečekané branky, lovil Hensl míč ze sítě podruhé. Poločas tedy skončil výsledkem 2:0.
Po změně stran chtěli trnavští co nejrychleji snížit, místo toho však přišel po minutě další trest Vendolí - 3:0. Díky velkém náskoku se domácí dále nikam moc nehrnuli a spíše kopali protihráče než aby hráli fotbal, což v 66. minutě vyústilo v roztržku poté, co hráč Vendolí kopl do žeber ležícího Elfmarka. Následovaly další pokusy Trnávky, z gólu se ovšem po chybě radovali opět domácí - 4:0. V poslední patnáctiminutovce měli trnavští několik dalších zajímavých střel, vytěžili z toho ale jen břevno, které trefil z přímého kopu Michalčák, a tak zápas skončil výsledkem 4:0.

Kromě prohry si hráči odvezli z Vendolí několik kopanců a je vůbec zázrak, že utkání dohráli v plném počtu. Bohužel se opět ukázalo, že hrát v improvizované sestavě a bez možnosti střídání je opravdu těžké, navíc v takovém vyostřeném duelu. Příště přivítá Sokol doma Trstěnice.

Góly: Vendolí - P. Fuchs, Leitner 2x, Buchta
Rozhodčí: Havránek, Fuchs, Továrek

Vendolí - Hladík, Svatoň, Minařík, Hladík, Buchta, Leitner (Drápela), Čejka, P. Fuchs (Unzeitig)., Lukele, Novotný, L. Fuchs,
Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta, Továrek, Janík, Kumstýř, Smolík, Elfmark, Michalčák, Kolínský, Skočovský, E. Konečný
Vendolí vs. Trnávka
Další fotky z utkání s celkem Vendolí najdete ZDE.

Žáci porazili ve středu v dohrávce odloženého zápasu doma 5:4 Moravskou Třebovou B.

Vydáno 24 Apr 2016 - Sokol

by no to snad neee :-D @ 25 Apr 2016 05:33 pm
ty voe 4:0 s vendolím :-O :-O :-O
by sokoltrnavka @ 25 Apr 2016 05:41 pm