Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018

Sokol Trnávka 2:5 Moravská Třebová B
V prvním jarním domácím zápase vyzvali fotbalisté Sokola Městečka Trnávky lídra III. třídy - Moravskou Třebovou B. Ani tentokrát však na favorita soutěže nestačili a prohráli 2:5 .

Sokol vstoupil do utkání celkem dobře. V 5. minutě vyrazil gólman hostů pokus Janíka , dorážka E. Konečného pak mířila nad branku. Po několika nepřesných pokusech na obou stranách přišla ve 22. minutě penalta pro Třebovou za faul v pokutovém území, kterou Coufal proměnil a poslal tak hosty do vedení. O 5 minut později se dostal do šance E. Konečný , trefil však pouze obránce, a tak udeřila po chybě trnavské obrany opět Třebová - 0:2 .Ve 31. minutě zvýšil na 0:3 po rohovém kopu hlavou Štrajt a tímto výsledkem skončil i první poločas.
Po změně stran zkusil štěstí jako první Michalčák , branka však z toho nebyla. Na druhé straně zazvonila po střele Třebové tyč. V 54. minutě trefil Smolík břevno. O 2 minuty později dobře zasáhl v bráně Hensl , následný rohový kop hostů již ale skončil v brance - 0:4 . Trnávka se nechtěla vzdát a v 61. minutě se také dočkala branky, když po zmatcích gólmana dopravil míč za čáru E. Konečný - 1:4 . Na to však hosté velmi rychle odpověděli a po minutě vedli již opět o čtyři góly. 4 minuty před koncem zápasu zkorigoval výsledek na 2:5 Skočovský , který nastoupil jako hráč v poli po několika letech. Více už s výsledkem ale hráči Sokola udělat nedokázali, a tak si připsali na své konto porážku 2:5 .

Po prohře se tým aktuálně nachází na 4. místě III. třídy, má ale k dobru odložený zápas s Boršovem. Příště jede Trnávka do Vendolí.

Góly: Trnávka - E. Konečný, Skočovský; Třebová B - Coufal 3x, Štrajt, P. Šatník
Žluté karty: 0 - 0
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Schejbal, Nepraš, Šourek