Radiměř 1:0 Sokol Trnávka
Trnavští fotbalisté nezvládli utkání v Radiměři a prohrou 1:0 ukončili sérii devíti vítězství v řadě.

Do utkání vstoupili lépe domácí a v 8. minutě musel Skočovský zasahovat proti dobré střele, následná dorážka šla nad branku. O 7 minut později se však již Radiměř radovala po rohovém kopu z gólu. Za Trnávku se dostali do slibné pozice Stenzl a E. Konečný, ale chyběla přesnost. 2 minuty před poločasem ještě zahrozili domácí z přímého kopu, Skočovský si však s danou situací poradil, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.
Po změně stran Trnávka přidala, stále ovšem chyběla přesnější muška. Zasahovat musel i střídající gólman Hensl. V brance neskončil ani další pokus E. Konečného ze 69. minuty. Největší šance na vyrovnání přišla v 88. minutě, kdy se na chvilku ocitl před gólmanem Stenzl. Ten však brankáře trefil a Trnávka z toho vytěžila pouze rohový kop. Ani ten Sokol nevyužil a zaznamenal tak první soutěžní prohru od 13. září 2015, kdy naposledy padl v Trstěnici.

Díky této prohře klesla Trnávka v tabulce na 3. místo, když ji o jeden bod přeskočil Dolní Újezd B. Příště čeká hráče první domácí duel jarní části sezóny, ve kterém Sokol vyzve celek Boršova.

Góly: Radiměř - Doubek
Rozhodčí: Štusák, Bauer, Továrek

Radiměř - Škorpík, Moravec (žl. k.), Trnečka J., Bubela (Šašek), Peterka (Dlábek), Vach, Zrno, Němec (žl. k., Trnečka L.), Amerling (žl. k.), Doubek, Škranc
Sokol Městečko Trnávka - Skočovský (Hensl), Kleveta, Továrek, Kubálek (žl. k.), Michalčák (Šašinka), Janík, Kumstýř (Kolínský), Smolík (Elfmark), Makrlík, Stenzl, E. Konečný
Radiměř vs. Trnávka
Další fotky z utkání s celkem Radiměře najdete ZDE.

Žáci také odehráli zápas v Radiměři. Oproti mužům si vedli podstatně lépe a vyhráli 3:4.

Vydáno 04 Apr 2016 - Sokol