Kunčina B 2:5 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečko Trnávka vstoupili do jarní části soutěže vítězně. V Kunčině porazili místní b-tým 2:5 a vykročili tak pravou nohou k pokusu o postup do Okresního přeboru.

Trnávka odjela do Kunčiny bez několika opor základní sestavy, a tak musela se sestavou trochu improvizovat. Do první šance utkání se dostali domácí, z gólu se vale radovala jako první ve 20. minutě Trnávka po trefě Stenzla. O 10 minut později mohla Kunčina vyrovnat, hráč, který se ocitl sám před Skočovským, ovšem překopl bránu. Ve 35. minutě zvýšil Makrlík střelou z půlky hřiště na 0:2. Chvíli před poločasem se trnavští radovali potřetí, když se po odrazu ocitl míč před Elfmarkem, který se nemýlil. Do kabin šel tedy Sokol s pohodlným náskokem 0:3.
Po změně stran se Kunčině podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Po několika minutách ovšem Trnávka přidala čtvrtou trefu, o kterou se tentokrát postaral z dorážky Smolík. V 77. minutě Kunčina opět snížila, poslední slovo ale měla Trnávka. V 85. minutě odpískal rozhodčí penaltu za faul na Stenzla v pokutovém území. Makrlík si s ní s přehledem poradil a stanovil konečné skóre zápasu na 2:5.

Trnávka tedy prodloužila sérii vítězných mistrovských utkání v řadě na devět a drží se v tabulce na 2. místě s náskokem dvou bodů na Dolní Újezd B. Příště jedou hráči do Radiměře.

Góly: Kunčina B - Pařil (2x); Trnávka - Stenzl, Makrlík (2x), Elfmark, Smolík
Rozhodčí: Brandejs, Dvořák, Polák

Kunčina B - Crha, Šejnoha, Hlaváček, Drahoš, Franc, Klíma, Kolář, Scholze, Pařil, Salam Arbi, Horálek
Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Michalčák, Továrek, Kubálek, Smolík, Makrlík, Elfmark (R. Konečný), Kolínský (Žouželka), Stenzl, E. Konečný
Kunčina B vs. Trnávka
Další fotky z utkání s celkem Kunčina B najdete ZDE.

Penalta Makrlíka na 2:5

Žáci mají také za sebou první jarní utkání, ve kterém doma deklasovali 14:3 Čistou.

Vydáno 27 Mar 2016 - Sokol