Trnávka podlehla v přáteláku béčku Třebové vysoko 0:7
Trnavští fotbalisté odehráli v sobotu 12. března poslední přátelské utkání v rámci zimní přípravy. Na UMT v Mohelnici vyzvali béčko Moravské Třebové, kterému podlehli vysoko 0:7.

Trnávka nevstoupila do utkání špatně a v 7. minutě zazvonilo po střele Klevety břevno. O 8 minut později se však radovala z branky Třebová, a to hned dvakrát během dvou minut. Ve 24. minutě zachránila Sokol tyč, o chvilku později však už Skočovský musel lovit míč ze své sítě - 0:3. Trnávka se také pokusila ohrozit soupeřovu branku, ale s pokusy Janíka a Elfmarka gólman žádné větší problémy neměl. Do poločasu se trefil Slovan ještě jednou - 0:4 a v závěru orazítkoval znovu tyč.
Po změně stran pokračovala kanonáda Třebové. V 51. minutě zazvonilo břevno, dorážka však již skončila v brance - 0:5. Během dalších devíti minut padly další dva góly. Poté na chvilku zahrozili i trnavští, gólman si však se střelou Michalčáka poradil. Na druhé straně nastřelila Třebová ještě břevno a dvakrát tyč, a to byla poslední tečka za zápasem, který skončil výsledkem 0:7.

Trnávka tedy nedokázala vyhrát ani jeden přípravný zápas, nutno však podotknout, že měla silné soupeře a hodně slepovanou sestavu. Za dva týdny čeká hráče již první jarní zápas v Kunčině.

Góly: Třebová - Škranc, Špaček, Večeřa, Potáček, Štrajt, Štaffa, Kudyn
Trnávka - M. Třebová B
Další fotky z přátelského utkání s M. Třebovou B najdete ZDE. Kvalita fotek odpovídá světelným podmínkám.

Vydáno 13 Mar 2016 - Sokol