Trnávka prohrála i druhý přátelák zimní přípravy
Fotbalisté Sokola Městečko Trnávka odehráli v neděli 28. února druhé přátelské utkání v rámci zimní přípravy. Znovu vyzvali soupeře z vyšší soutěže - Kunčinu a opět prohráli, tentokrát 3:6.
Trnávka odjela na zápas znovu ve slepované sestavě, bez možnosti střídání, a bezbrankový stav udržela do 26. minuty, kdy Kunčina poprvé udeřila a šla do vedení. O 8 minut později přišel po chybě v obraně druhý gól a výsledkem 0:2 skončil i první poločas.
V druhé půli se trnavští více osmělili a začali se více dostávat do šancí, což vyústilo v 50. minutě v odpískání penalty za faul na Stenzla. Pokutový kop proměnil Makrlík bez problémů a snížil tak na 1:2. O 7 minut později utekla Kunčina znovu na rozdíl dvou branek. Poté dvakrát skvěle zasáhl v brance Hensl a při Sokolu stálo i trochu štěstí, když v 74. minutě zazvonila tyč trnavské branky. Chvíli nato upravil skóre druhým gólem v utkání Makrlík. Posledních deset minut přineslo brankovou smršť. Nejprve zvýšila Kunčina náskok z penalty na 2:4, pak E. Konečný opět snížil na rozdíl jedné branky. Závěr však patřil Kunčině, která se v poslední pětiminutovce trefila ještě dvakrát a stanovila konečný výsledek na 3:6.

Góly: Trnávka - Makrlík (2x), E. Konečný
Žluté karty: 2 - 0 (E. Konečný, Michalčák)
Trnávka - Kunčina
Další fotky z přátelského utkání s Kunčinou najdete ZDE.

Penalty Makrlíka na 1:2

Vydáno 28 Feb 2016 - Sokol