Trnávka prohrála v přáteláku se Svitavským béčkem
Trnavští fotbalisté mají za sebou první přátelské utkání v rámci zimní přípravy, ve kterém podlehli béčku Svitav vysoko 6:1.

Trnávka odjela na zápas pouze s deseti muži, a tak si jedenáctého musela půjčit od soupeře. Začátek utkání byl v režii domácích, kteří šli po devíti minutách do vedení 1:0. Poté se však hra vyrovnala a v 18. minutě se trefil Kolínský - 1:1. Po půlhodině hry skončila mimo tři tyče šance Stenzla. Ve 38. minutě se dostaly Svitavy podruhé do vedení. Sokol mohl těsně před poločasem vyrovnat, ale pokus E. Konečného v brance neskončil, a tak šli hráči do kabin za stavu 2:1 pro domácí.
Na začátku druhé půle Trnávka nevyužila několik svých šancí, což Svitavy potrestaly v 60. minutě brankou na 3:1. Poté hráči Sokola fyzicky odpadli a během 13-ti minut dostali další tři góly. V 75. minutě došlo ke zranění trnavského hráče a vzhledem k tomu, že i další nemohl duel dohrát a neměl kdo vystřídat, bylo utkání za stavu 6:1 předčasně ukončeno.

Góly: Trnávka - Kolínský
Svitavy B - Trnávka
Další fotky z přátelského utkání s celkem Svitavy B najdete ZDE.

Vydáno 15 Feb 2016 - Sokol