Staří páni dovezli z Jaroměřic 5. místo
Týden po turnaji mužů se zúčastnili turnaje v Jaroměřicích i staří páni, kteří si vedli lépe než jejich mladší kolegové a nakonec skončili pátí.

Trnávka zahájila turnaj osmi týmů ve dvou skupinách zápasem se Svitavami. S favoritem se drželi statečně, nakonec však prohráli těsně 3:2. Dalším soupeřem byla pro starou gardu Dlouhá Loučka. Utkání skončilo, i díky neuznanému gólu Trnávky chvíli před koncem, 1:1 a o vítězi tedy podle pravidel rozhodovaly penalty. V nich byla úspěšnější Loučka a připsala si tedy do tabulky bod navíc. Poslední zápas skupiny s celkem Radiměře měl jednoznačný průběh. Trnávka od začátku diktovala tempo a nakonec vyhrála vysoko 7:1. To už ale týmu k postupu do semifinále nestačilo, a tak byla odsouzena pouze k boji o celkové 5. místo. V tom Sokol vyzval polskou Iskru a nezačal vůbec dobře. Nepříznivý výsledek 0:2 však trnavští během pár vteřin srovnali a nakonec utkání vyhráli 4:3.
Ve finále si to rozdal celek Dlouhé Loučky se Svitavami, které splnily roli favorita a celkem s poklidem zvítězily 6:2. Domácí Jaroměřice skončily na 3. místě.

Celkové pořadí turnaje:
1. Svitavy
3.Jaroměřice
4. Valchov
5. M. Trnávka
6. Iskra (Polsko)
7. Velké Opatovice
Turnaj - Jarky Turnaj - Jarky
Další fotky Trnávky z halového turnaje st. pánů v Jaroměřicích najdete ZDE.

Fotky lze z fotogalerie stáhnout v plné kvalitě. Stačí zobrazit požadovanou fotku a kliknout pod ní vpravo dole na čtverec se šipkou dolů.

Vydáno 31 Jan 2016 - Sokol